Sıkça Sorulan Sorular

Mesai saatleri dışında ve haftasonu eğitimler veriliyor mu?

Evet. İlgili tarih ve saat bilgilerine eğitim takvimi başlığından ulaşabilirsiniz.

Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Mezun olmadan bu eğitimlere katılsam benim için faydası olur mu?

Okuduğunuz bölüme yönelik genel tasarım teknikleri ile ilgili bilgi sahibi olmanız durumunda eğitimlere katılabilirsiniz. Bu yazılımlar size hem bölümünüzde hem de kariyer hayatınızda rekabet avantajı ve üstünlük sağlayacaktır.

Eğitim sonunda sertifika alabilir miyim?

Tüm katılımcılar ProtaStructure ve ProtaDetails için Prota Bilgisayar onaylı, Autodesk yazılımları için uluslararası geçerliliği olan Autodesk onaylı "Katılım Sertifikası" almaya hak kazanırlar.

Eğitim sonunda Autodesk sertifikası almak bana ne fayda sağlar, bu sertifika nerelerde geçerlidir?

Autodesk onaylı tüm sertifikaların uluslararası geçerliliği vardır. Böyle bir sertifikaya sahip olmanız Autodesk sertifikasına sahip eğitmenler tarafından eğitim aldığınızı ve kalite seviyesi sürekli Autodesk tarafından denetlenen dünya standartlarında bir eğitime katıldığınızı belgeler.

Eğitime kendi dizüstü bilgisayarımla gelebilir miyim?

Bilgisayarınızda lisanslı ve güncel yazılım mevcut ise kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda bilgisayarınız için 30-günlük deneme sürümünü de sağlayabiliriz.

Eğitim almak için lisanslı yazılıma sahip olmak gerekir mi?

Böyle bir zorunluluk yoktur.

Eğitim ücretleri için taksit yapılıyor mu?

Eğitim hizmetlerimizde herkese uygun esnek ödeme planları mevcuttur. Taksitlendirme seçenekleri için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal eğitimlerin organizasyonu nasıl yapılıyor?

Eğitim takvimi başlığından girilen ön kayıtlar ve iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşan talepler doğrultusunda sınıflar oluşturulmaktadır.

Eğitim içeriğini kendimiz belirleyebilir miyiz?

Bireysel eğitim kapsamında ihtiyaçlarınız doğrultusunda karşılıklı görüşme sonucunda özel bir içerik hazırlayabiliriz. Karma gruplarımız için sadece temel eğitim konuları ele alınır.

Eğitime devam zorunluluğu var mı?

Autodesk onaylı “Katılım Sertifikası” alabilmek için eğitimlerin %80’ine katılma şartı vardır.

Eğitimi kendi ofimizde alma imkanımız var mı?

Donanımlı bir eğitim ortamı sağlamanız durumunda mümkün. Tecrübelerimize dayanarak çalışma ortamında iş takibi yapılması durumunda eğitimlerin verimi düşmektedir.