Eğitim Seçenekleri

Bireysel

Bireysel eğitimlerimiz katılımcıların yazılımları temel düzeyde kullanabilmelerini amaçlamaktadır. Bu eğitimler tek kişi veya özel grupların talepleri üzerine düzenlenir. Eğitim içeriği olarak temel eğitim konuları ele alınabileceği gibi katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı görüşme sonucunda özel bir içerik de hazırlanabilir.

Eğitimler, Prota Bilgisayar’ın tam donanımlı eğitim salonunda verilir. Eğitim tarihleri katılımcılarla karşılıklı görüşülerek belirlenir. Eğitim bedeli saat ücreti üzerinden hesaplanır.

Kurumsal

Kurumsal eğitimlerimiz bir firma veya kurumun talebi üzerine veya karma grup şeklinde düzenlenmektedir. Bu eğitimlerde genellikle temel eğitim konuları ele alınır. Talep olduğu takdirde özel bir içerik hazırlanabilir. Katılımcı sayısı her sınıf için 12 kişi ile sınırlıdır.

Karma grup eğitimlerine katılabilmek için “Eğitim Takvimi ve Kayıt” başlığından ön kayıt yaptırabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İleri Düzey

İleri düzey eğitimlerimiz yazılımların kullanıcılar tarafından daha etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlamaktadır. Katılımcılar yazılımın temel eğitim konularına hakim olmalıdır. Eğitim içeriği temel eğitim konularından bağımsız olarak belirlenir. Bu eğitimler “Eğitim Programları” başlığında belirtilen konu başlıklarını içerebildiği gibi kullanıcının belirleyeceği ana başlıklardan da oluşabilir.

Prota Bilgisayar, Türkiye’nin önde gelen firma ve kamu kurumlarına sadece eğitim değil danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Katılımcıların özel veya proje bazlı soruları eğitim olarak değil danışmanlık hizmeti kapsamında değerlendirilir.