Eğitim Seçenekleri

Bireysel

Bireysel eğitimlerimiz katılımcıların yazılımları temel düzeyde kullanabilmelerini amaçlar. Bu eğitimler, tek kişi veya özel grupların talepleri üzerine oluşturulur. Eğitim içeriği, temel eğitim konuları dışında, katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı görüşme sonucunda da hazırlanabilir.

Eğitimler, Prota Altar’ın tam donanımlı eğitim merkezlerinde düzenlenir. Eğitim tarihleri, gelen talepler üzerine karşılıklı görüşme ile belirlenir. Katılımcı sayısı en fazla 12 kişi ile sınırlandırılır.

Eğitimlere katılmak için eğitim sitemizde bulunan ön kayıt formunu doldurabilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Kurumsal eğitimlerimiz bir firma veya kurumun talebi üzerine veya karma grup şeklinde düzenlenir. Kurumsal eğitimlerimiz, ağırlıklı olarak temel eğitim konuları veya ilgili kurumun ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan eğitim içerikleri ile oluşturulur. Talep olduğu takdirde özel bir içerik hazırlanması da mümkündür. Katılımcı sayısı en fazla 12 kişi ile sınırlandırılır.

Karma grup eğitimlerine katılmak için eğitim sitemizde bulunan ön kayıt formunu doldurabilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İleri Düzey

İleri düzey eğitimlerimiz yazılımların kullanıcılar tarafından daha etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlar. Katılımcıların ileri düzey eğitimlere katılabilmek için ilgili eğitimin temel seviye eğitimlerini tamamlamış olması gerekir. İleri düzey eğitimlerin konu başlıkları temel eğitim konularından bağımsız olarak belirlenir. İleri düzey eğitim içeriklerini, ilgili eğitimlerin “Detaylı Eğitim İçeriği” sayfaları üzerinden inceleyebilirsiniz.

İleri düzey eğitimlere katılmak için ön kayıt formunu doldurabilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prota Altar, sunduğu kapsamlı eğitim programları dışında danışmanlık hizmetleri de sağlamaktadır. Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsininiz.